Menu

-ceny našeho on-line antikvariátu ( bazaru)  jsou uvedeny v českých korunách s DPH a jsou konečné
-prodej se řídí občanským/případně obchodním/zákonem v platném znění
-mírné opotřebení knihy odpovídá jejímu stáří a není uváděno v popisu, je zohledněno v ceně, zboží, prodáváme bez záruky, jedná se o použité zboží.
- Odstoupení od smlouvy - pokud nebudete se zbožím spokojeni je možné ho po domluvě do 14 dnů vrátit, v původním stavu, nepoškozené, peníze budou vráceny do 4 dnů na Váš účet
-poštovné dle tarifu GLS + balné + pojištění
  při platbě předem na účet: 99,- Kč
  dobírka: 159,-Kč
  osobní vyzvednutí: 0,- (nelze platit kartou)
-zasílání do zahraničí není možné

- Platba bankovním převodem je možná pouze z účtu vedeného u některé z českých bank, při platbě ze zahraničního účtu budou účtovány poplatky s tím spojené.


Po obdržení objednávky Vás budeme informovat e-mailem
-při osobním odběru knihy rezervujeme 14 dní od data potvrzení objednávky
-některé tituly jsou současně nabízeny i na prodejně a může se stát, že Vámi objednaná kniha již byla prodána, ale nestihla se z nabídky odepsat- za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme
-objednávky jsou vyřizovány v pořadí v jakém došly
-prodejce se zavazuje, že v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů neposkytne data o kupujícím třetí straně než smluvnímu dopravci za účelem dodání zboží.

-prodávající umožňuje nákup bez registrace, přičemž údaje neregistrovaných kupujících využije výhradně k plnění předmětu kupní smlouvy, nikoliv k marketingovým či obchodním účelům.

-při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu. Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám. Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

-prosíme, při platbě předem na účet vyčkejte na potvrzení objednávky emailem

- Objednávka učiněná v našem e-shopu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy dle § 409-470 Obchodního zákoníku

Kupující se zavazuje uvést při objednávce přesnou adresu a zaplatit závazně objednanou a dodanou zásilku spolu s poplatky za poštovné a balné. Kupující je povinen, v případě, že na doručené zásilce není žádné poškození, zboží od přepravce  převzít. V opačném případě má prodávající právo požadovat na kupujícím úhradu nákladů spojených s expedicí a doručením zboží na adresu kupujícího.

Při osobním vyzvednutí:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line.

V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

-uskutečněním objednávky dáváte najevo, že s výše uvedenými obchodními podmínkami souhlasíte
 

-bankovní spojení: číslo účtu je 2301181596/2010

Fio banka.

bd83c1ab4a44002b372e13eacb1621a4